Dlaczego w ogóle zawracać sobie tym głowę? 

Dbanie o garnitur jest bardzo ważne. Odpowiednia pielęgnacja pozwoli na dłuższe zachowanie atrakcyjnego wyglądu. Jeśli będziemy prać garnitur w prawidłowy sposób zachowamy go z pewnością na dłużej w dobrej kondycji. Po co wymieniać go co chwila, skoro możemy po prostu o niego zadbać. Co ważne, garnituru nie wolno prać w zwykłej pralce. Wrzucając go do domowej pralki z innymi, codziennymi ubraniami, możemy go poważnie uszkodzić. Marynarki i spodnie z garnituru wykonane są z wyjątkowych, bardzo delikatnych materiałów. Są one bardziej narażone na uszkodzenia, a przy tym łatwiej ulegają wybarwieniom. Z tego powodu należy oddać garnitur do wysokiej jakości pralni chemicznej.


 

Jak pielęgnować garnitur i przedłużyć jego żywotność? 

Przede wszystkim należy prać go w wysokiej jakości pralniach chemicznych. Garnitur musi być oddany do profesjonalistów, którzy odpowiednio o niego zadbają. Poza tym, po każdym noszeniu trzeba ściągnąć z garnituru kurz i paprochy. W tym celu używamy delikatnej szczotki, a sam proces wykonujemy z dokładnością i uwagą. Garnitur musi być przechowywany i transportowany w specjalnym pokrowcu. Taki pokrowiec zabezpiecza przed zabrudzeniami i kurzem podczas podróży. Dodatkowo przedłuża żywotność i pomaga zachować czystość i świeżość. Koszula i spodnie również powinny być trzymane na specjalnych wieszakach. Przed prasowaniem powinniśmy nałożyć na materiał kawałek zwilżonej tkaniny. Dzięki temu unikniemy wyświecania garnituru lub spodni. 

Moda Męska Nowak – miejsce, w którym dbamy o garnitury i traktujemy je z szacunkiem i miłością. 

W naszej firmie wszystkie garnitury traktowane są z należytym szacunkiem i dbałością. Dbamy o to, aby wszystkie nasze produkty były jak najwyższej jakości. Kupując produkty w naszym sklepie, możecie być pewni, że dostaniecie garnitur na lata. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się również pokrowce, które pozwolą na zachowanie trwałości i eleganckiego wyglądu przez długi czas.