Każdy mężczyzna powinien wyglądać elegancko. Odpowiednie prezentowanie się na różnych okazjach jest niezwykle istotne, ponieważ wpływa to na jego wizerunek. Z tego powodu warto zadbać o wysokiej jakości garnitur, który powinien być nieodłącznym elementem szafy każdego faceta. Dlaczego jednak warto postawić na granatowe modele? Co jest w nich takiego, że zawsze są w modzie? Odpowiadamy w dzisiejszym artykule!

Kiedy granatowy garnitur dobrze się prezentuje?

Przede wszystkim krój marynarki powinien być nowoczesny i wyjątkowy, przez co należy wziąć pod uwagę odpowiednie proporcje ubioru, które w największym stopniu wpływają na wygląd mężczyzny. Niezwykle ważne jest, aby strój formalny nie był pstrokaty i nie rzucał się w oczy, jednakże przy tym powinien wyróżniać Cię z tłumu.

Przygotowując naszą ofertę zadbaliśmy o to, by nasze modele spełniały powyższe wymagania. Jeśli zdecydujesz się na zakup granatowego garnituru w naszej placówce, możesz być spokojny o jego design i wygląd.

Istnieje kilka cech garnituru (marynarki), które można nazwać fundamentami dobrego wyglądu. Aktualnie panuje tendencja do delikatnych wypełnień w ramionach. Marynarka powinna się sprawdzać zarówno na okazje formalne, takie jak ślub, pogrzeb czy studniówka, jak i na mniej formalne, przykładowo spotkanie ze znajomymi czy wyjście do restauracji. Nowoczesny wygląd granatowego garnituru gwarantuje także odpowiednio umieszczona kozerka, czyli miejsce połączenia klap marynarki z kołnierzem biegnącym wokół karku.

Szerokie klapy wyglądają reprezentacyjnie, okazale i harmonijnie. Sprawiają, że noszący je mężczyzna ma na sobie ubranie nawiązujące do trendów światowych.

Długość marynarki i proporcje stroju formalnego

Punkt środkowy garnituru powinien być umieszczony zaledwie odrobinę nad talią, co sprawia, że cały strój formalny ma doskonałe proporcje, nadające jej szlachetny i wyważony wygląd. Idealne modele dzielą sylwetkę na dwie połowy. W praktyce wygląda to doskonale!

Z tego powodu warto przymierzyć garnitur lub wybrać model na specjalne zamówienie. W naszym sklepie przy ul. Dąbrowskiego / R.Strzałkowskiego 2 oferujemy obie możliwości, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Niezależnie od Twoich wymagań i preferencji z pewnością będziesz zadowolony z inwestycji w elegancki garnitur!

Spodnie do granatowego garnituru

Aktualnie warto postawić na wąskie spodnie do garnituru, które będą doskonale współgrać z granatową marynarką. Dobrze skrojone spodnie powinny mieć nie tylko wąskie nogawki, ale zapewniać także komfort w udzie. Oczywiście muszą mieć także odpowiednio dobraną długość. Za ideał przyjęło się dobranie spodni tak, by nad butem było jedno załamanie.

Gdzie warto kupić granatowy garnitur?

Jeśli zdecydujesz się na zakup granatowego garnituru, powinieneś sprawdzić ofertę sprawdzonego dostawcy. W naszym sklepie Moda Męska Nowak znajdziesz dziesiątki różnych modeli i wzorów. Dzięki temu będziesz mógł wybrać strój adekwatny do swoich wymagań i preferencji. Oferujemy tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości, wykonane z najlepszych materiałów.