Dla dorosłych noszenie garnituru może być już powszechne. W końcu dojrzali mężczyźni przeżyli wiele sytuacji, które wymagały ubrania stroju formalnego. Nieco inaczej jest jednak z młodymi chłopcami. Mimo tego, że dzieci stosunkowo rzadko muszą włożyć garnitur, warto zadbać, by czuły się w nim komfortowo. Kluczowe w tym aspekcie są wygodne buty. Podpowiadamy jak je wybrać!


 

Rola dziecka na uroczystości – kluczowa w kontekście doboru akcesoriów
Wbrew pozorom to, czy ubieramy dziecko na jego własną komunię lub uroczyste przyjęcie, czy na przykładowo wesele znajomych, ma ogromną różnicę. Jeśli dziecko jest „gwiazdą” uroczystości, nie warto przesadzać z ozdobami i akcesoriami dziecięcymi. Zrezygnujmy wtedy z kolorowych wstawek czy dodatków z bohaterami kreskówek. W takim przypadku lepiej postawić na klasyczny, prosty garnitur w ciemnych kolorach. Buty również powinny być bardziej stonowane. Klasyczne oksfordki lub lakierki w kolorystyce dopasowanej do reszty garnituru będą jedynym słusznym wyborem.

Jeśli wybieramy się na wesele, urodziny babci czy inną ważną uroczystość bliskich nam osób, możemy zaszaleć z dodatkami dziecięcymi. Wtedy dobrze jest ozdobić naszego chłopca kolorowymi wstawkami i nawiązaniami do bajek lub kreskówek. Możemy również postawić na buty, które wyłamują się ogólnie przyjętego standardu. W takim przypadku nie musimy ubierać tradycyjnych lakierków. Świetnie sprawdzą się przykładowo codzienne, kolorowe sneakersy. Dziecko będzie się czuć lepiej i bardziej komfortowo.
Gdzie kupić garnitur i buty dla dziecka?
Niewątpliwie najlepszym wyborem na inwestycję w strój formalny dla dziecka jest nasz sklep internetowy Tanie Garnitury. W naszej ofercie znajdują się setki różnych modelów w wielu rozmiarach. Z tego powodu każdy chłopiec znajdzie coś dla siebie!

Oferujemy również obuwie wizytowe skórzane, przez co można u nas w pełni skompletować strój formalny dla dziecka! Nieważne, czy szukasz bardziej stonowanego garnituru, czy może nieco bardziej sportowego i luźnego modelu, znajdziesz to w naszym sklepie internetowym!